Focal Aria K2 – Limited Edition
Deze gelimiteerde K2 editie van de Aria serie gebruikt de opvallende gele “Aramide” conus. Hiermee tilt Focal de Aria naar een nieuwe hoogte, met meer kracht en vooral meer dynamiek. Muziekliefhebbers krijgen daarmee een combinatie van de klassieke Aria architectuur met de iconische K2 woofers. De tijdloze afwerking is in Ash Grey, een diepe lakstructuur die ook bij de Utopia EM EVO serie wordt gebruikt. Samen met de leder-look voorkant en de glazen topplaat is het een lust voor het oog.

De Aria K2 deed haar intrede met de Aria K2 936. Vanwege het succes en de positieve feedback heeft Focal besloten de reeks uit te breiden. Nu is het mogelijk een surround opstelling te realiseren.

De Aria K2 modellen:
• Aria K2 906
• Aria K2 936 (eerder verschenen)
• Aria K2 Center

Gelimiteerde editie
De Aria K2 blijft een gelimiteerde editie en zal dus niet zoals de “gewone” Aria serie jaren beschikbaar blijven.

Geselecteerde dealers:
Audio Expert • Den Bosch • audioexpert.nl
Audio Forum • Leidschendam • nl.audioforum.eu
AV Connection • Roodeschool • avconnection.nl
Bender Hifi • Arnhem • benderhifi.nl
Botman Sound and Vision • Hoorn • botman.com
Doublepoint • Voorhout • doublepoint.nl
Heijne Audio • Krommenie • heijne-audio.nl
Hifi Solution • Amsterdam • hifisolutions.nl
iEar’ • Amsterdam / Tilburg • iear.nl
Overgaauw • Leiden • overgaauw.com
Sound Perfection • Bergen op Zoom • soundperfection.nl
Sowell Hifi Studio • Gorinchem • sowell.nl
Stassen Hifi • Tegelen • stassen.nl
van Berge Henegouwen • Leiden • bergehenegouwen.nl
W & W Audio • Enschede • wenwaudio.nl